Eryaman Günlük Kiralık Ev 05

Ankara Eryaman’da Günlük Kiralık Dairelerde konaklama yaparak sizlerde en güzel gün ismini verdiğimiz günleri yaşamak ister miydiniz? ve bunlar sadece çok uygun fiyata !

Dairelerimizin fiyatlarını çok altta tutuyoruz normalde oda kalitesi ve oda temizliği oranına göre dairelerimiz şuanki fiyatlarının 3 ve 4 katı değerindeyken bizler siz değerli vatandaşlarımıza zorluk çekmeyin ve zora girmeyin diye çok uygun fiyatlarla çok kaliteli dairelerimizi sizlere sunuyoruz.

Günlük kiralık dairelerde kişi başı ödeme değil oda başı ödeme alınır yani 1 oda kiralamak istiyorsanız 1 odanın kirasını ödeyecek ve içeriye oda sınırı kadar kişiyle grebileceksiniz. 1+0 odalara genellikle aile olarak en fazla 3 kişi alınabilmekte. 1+1 odalara 5 kişi 2+2 odalara ise 10 kişi girebilmektedir.

Odanızı kiraladıktan sonra bu sınırları geçmedikten sonra hiçbir sıkıntıyla karşı karşıya gelmezsiniz. Onun dışında üstünüzde mutlaka kimlik bulundurmak zorundasınız kimliğiniz yoksa mutlaka ve mutlaka kimliğinizin orjinal fotoğrafını yada fotokopisini getirmeniz sizin açınızdan iyi olacaktır. Çünkü kimliksiz hiçbir şekilde hiçbir günlük kiralık dairede konaklayamazsınız. Belki kendi evini günlük kiraya verenlerde konaklama şansınız olur buralardada ne yasa nede güvenlik içinde olursunuz.

Biz tamamen devlet tarafından onay aldığımız ve kontrolü altında olduğumuz için %100 yasal ve güvenli sektörleriz. Bu yüzden sizlere hem dışarda kalmayın diye uygun fiyatlarla kaliteli daire vermekteyiz hemde sizlere büyük hizmet vermekteyiz.

Sizlerde bu hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanmak için NG Suit ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın

Hemen Ara
WhatsApp