Eryaman Günlük Kiralık Ev 06

Ankara Eryaman’da Günlük Kiralık Dairelerde konaklayanlar hayatlarının en dolu eğlencesi ve görebilecekleri kalitede en güzel dairelerde çok uygun fiyatlarla konaklama şansı yakalıyorlar.

Ankara ilinin en güzel semtlerinden biri olan Eryaman’da günlük kiralama sektöründe büyük adımlar attık ve bugünkü konumuna kadar getirdik. Ankara ilimizin ekonomik canlanmasını ve ekonomik ilerleyiş sağlamak işsizlere iş, güçsüzlere güç vermek için çok güzel ilimize günlük kiralık sektörüyle can katıyoruz nasıl mı ?

Günlük kiralık daireler yurt dışından gelen misafirlerini çok iyi bir şekilde ağırladığı için ülkemize gelen ziyaretçilerin neredeyse %70’i günlük kiralık dairelerde konaklamak istiyor bunun yanında konakladığı bölgede alışveriş ve iş yaparak bölgenin ekonomisini çok büyük ölçülerde hareketlendiriyor.

Bizlerde bunları düşünerek Eryaman semtine günlük kiralık daireleri getirdik veyaptığımız hizmetlerle adınımızı tüm Ankara’ya duyurmaya başladık bile.

Toplam 27 odamızın neredeyse 20 sini ziyaretçiler doldurmakta ve kendi vatandaşlarımıza günlük kiralık dairelerimizde yer ayırmakta epey güçlük çekiyoruz bu nedenden dolayı NG Suit olarak Ankara’nın sadece 1 yerine değil tüm ilçelerine yayılmaya başladık.
Günlük kiralık dairelerimiz devlet kontrolü altında bulunmaktadır. Bu sayede %100 yasal ve güvenilir olmasının yanında hizmettede sınır tanımıyoruz.

Yorum yapın

Hemen Ara
WhatsApp