Eryaman Günlük Kiralık Ev 07

Eryaman günlük kiralık evler uygun fiyatlarla çok özel ve temiz dairelerimizde konaklayabilir 80 ile 150 TL arasındaki oda fiyatlarına göre değişiklik gösteren dairelerimizde çok kaliteli ve temiz bir şekilde hiç endişeniz olmadan konaklama şansı sunuyoruz.

Günlük Kiralık daireler nedir ?

Günlük kiralık daireler ismindende anlaşılacağı gibi dairelerin günlük,haftalık,aylık ve yıllık olarak kiralanması ve kiralanmasıyla bitmemesi konaklama yaptığınız firmanın sizlerin kalacağı zamanda sizlere hizmet etmek zorunda olması ihtiyaçlarınızı gidermek zorunda olmasıdır. Günlük kiralık daireler son 2 yılda çok büyük artış göstermekle kalmamış bunun yanında birçok sektörede ekonomik canlılık katmıştır.

Günlük kiralık dairelerin otellerden farkları nelerdir ?

Günlük kiralık daireler ilk olarak ülkenin ekonomisini canlandırmak daha sonra kendini geliştirmek amacıyla kurulmuştur. Oteller ise kendini geliştirmek amaçlı kurulmuştur. Bu yüzden bir otelde kalan konaklamacı ile günlük kiralık dairelerde konaklayan konaklamacı arasında fiyattan tutun kaliteye kadar ve hizmete kadar çok fazla fark vardır.

İkinci olarak oteller kişi başı fiyat isterken ve sunduğu tüm ürünlerden ek bir ücret talep ederken günlük kiralık daireler çok geniş daireleri otellerin kişi başı aldığı fiyattan daha uygun fiyata sadece daire fiyatını isteyip ek ürünleride ikram olarak veren ek ücret vermeyen bir sektördür.

Günlük kiralık dairelerin konumları nerelerdedir?

Günlük kiralık daireler genellikle şehir merkezi ve havalimanlarına yakın bulunmak zorunda olmuştur bunun nedeni ise gelen misafirin zaten tatil için ve yorgunluğunu atmak için geldiğini bildiği için gidipte uzak yerlere kurulmasıyla konaklamacının tercih etme oranı düşecek ve hizmet anlayışı kalkacaktır. Bunu düşünen günlük kiralık daireler en güzel konumları tercih etmektedir.

Yorum yapın

Hemen Ara
WhatsApp