Eryaman Günlük Kiralık Ev 08

Ankara Eryaman’da Günlük Kiralık Dairelerde konaklamak şimdi çok uygun ve çok rahat konaklama şansı sizlere hayatınızda bulamadığınız rahatlığı sunmaktan gurur duyarız.

Günlük kiralık daireler yasal mı güvenli mi?

Dairelerimiz tamamen yasal ve güvenlidir, sizlere bunların kanıtını şöyle sunabilirim dairelerimiz tamamen devlet tarafından denetlenmekte ve kontrol edilmektedir bu yüzden dolayı yasal ve devletin sunduğu güvenlik elemanlarıylada güvenlidir.

Dairelerimizde hiçbir sıkıntı çekmeyeceğinizin taminatını veriyorum. Dairelerimizin bulunduğu rezidans’a kimse kimliksiz ve oda sahibinin izni olmadan giriş yapamayacağı nedeniyle tamamen güvenlidir. Kaçak giriş yapma imkanı hiçbir şekilde yoktur.

Bu yüzden sizlerde kendinizi güvende hissetmek ve dairelerimizde konaklama şansını yakalamak için kimliğinizi üzerinizde bulıundurmanız ve odaya giriş yaparken resepsiyona kayıt ettirmeniz zorunludur. Bu zorunluluğun nedeni demin açıkladığım gibi güvende ve yasal olmasını istiyorsanız bu zorunluluğu yerine getirmelisiniz. Eğer üzerinizde kimliğiniz yoksa kimliğinizin fotokopisini yada önlü arkalı resmini yanınızda kesinlikle bulundurmak zorundasınız T.C. Kimlik No ile kayıt yapılamaz kimliğinizi kesinlikle üzerinizde taşımanız gereklidir.

Daire fiyatlarımız neye göre değişiyor ?

Günlük kiralık dairelerde birçok konaklama ve birçok oda tipi bulunduğundan fiyatlarımızda bunlara göre değişiyor. Saatlik konaklamalarda değişiklik göstermekte, günlük konaklamalarda, haftalık konaklamalarda , aylık ve yıllık konaklamalardada değişiklilik göstermektedir bunun yanında daire tiplerindede konaklamak yapmak istediğiniz dairenin şartları ve büyüklüğü nedeniylede fiyatlarda çok ufak değişiklikler mevcuttur.

Yorum yapın

Hemen Ara
WhatsApp